×
marek jaworski stowarzyszenie nasz samorzad tarnowskie gory
członkowie i sympatycy stowarzyszenia

Marek Jaworski

Marek Jaworski – Tarnogórzanin, zawodowo związany ze szkolnictwem zawodowym i ogólnokształcącym. Samorządowiec z 20 letnim  doświadczeniem obecnie pełniący funkcję  Wice Przewodniczącego Rady Miejskiej. W przeszłości  Wiceburmistrz Miasta odpowiedzialny za Oświatę i Opiekę Społeczną.

Marek Jaworski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Kolegium Zarządzania Akademii Ekonomicznej w  Katowicach w zakresie Zarządzania i Przedsiębiorczości w Oświacie  oraz Informatyki w Szkole. Posiadający dodatkowe uprawnienia do nauczania przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie. Posiada kwalifikację  potwierdzone egzaminem państwowym uprawniające go  do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek należących do Skarbu Państwa. Za działalność w ramach międzynarodowej inicjatywy Bezpiecznych Wspólnot wyróżniony przez Ministra Obrony Brązowym Medalem „Za zasługi dla obronności Kraju”

Marek Jaworski –  działacz społeczny i związkowy pełniący w przeszłości funkcję Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Tarnowskich Górach, ściśle współpracujący  z Radą Dzielnicy Śródmieście Centrum. Instruktor Żeglarstwa Deskowego Polskiego Związku Żeglarskiego i Ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.  Z zamiłowania podróżnik i żeglarz.

Sprawdź wszystkich członków i sympatyków stowarzyszenia.

Tagi: , , , , ,
główne założenia

Zdrowie i profilaktyka

zdrowie-i-profilaktyka-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz
główne założenia

Kultura i rozrywka

kultura-i-rozrywka-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz
główne założenia

Współpraca z gminami

wspolpraca-z-gminami-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz
główne założenia

Organizacje pozarządowe

organizacje pozarządowe stowarzyszenie nasz samorząd tarnowskie góry
zobacz
główne założenia

Turystyka i rekreacja

turystyka-i-rekreacja-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz
główne założenia

Edukacja i wychowanie

edukacja-i-wychowanie-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz