×
slawomir glaz stowarzyszenie nasz samorzad tarnowskie gory
członkowie i sympatycy stowarzyszenia

Sławomir Głaz

Sławomir Głaz – Urodzony i zamieszkały w Tarnowskich Górach. Absolwent Wyższej Szkoły Informatyczno-Medycznej w Chorzowie, gdzie ukończył studia inżynierskie na kierunku Informatyka. Zdecydowaną większość swojej kariery zawodowej przepracował w jednostkach ochrony zdrowia, na stanowiskach administracyjnych w tym kierowniczym. Obejmowane stanowiska związane były z informatyką, bezpieczeństwem informacji oraz ochroną danych osobowych.

Od wielu lat jest pracownikiem Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. w Tarnowskich Górach. Obecnie zajmuje stanowisko Inspektora Ochrony Danych. Jest również członkiem Grupy Roboczej ds. ochrony danych osobowych powołanej i działającej przy Ministerstwie Cyfryzacji, zasiada w zespole ds Systemu Ochrony Zdrowia. Pasjonat fotografii, założyciel i prezes Tarnogórskiej Grupy Fotograficznej – prężnie działającego Stowarzyszenia, zrzeszającego środowisko fotografów z powiatu tarnogórskiego i okolic. Inicjator – w ramach działalności Stowarzyszenia – Spotkań z Fotografią oraz Tarnogórskiego Festiwalu Fotografii.

Od kilkunastu lat związany z organizacją historycznego pochodu podczas Gwarków. Czynnie uczestniczy w różnorodnych wydarzeniach organizowanych przez lokalne społeczności. W roku 2018 nominowany przez kapitułę dziennikarską Dziennika Zachodniego do tytułu “Osobowość Roku 2017” w kategorii kultura, za “wielką pasję fotograficzną połączoną z lokalnym patriotyzmem”.

Sprawdź wszystkich członków i sympatyków stowarzyszenia.

Tagi: , , , , ,
główne założenia

Zdrowie i profilaktyka

zdrowie-i-profilaktyka-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz
główne założenia

Kultura i rozrywka

kultura-i-rozrywka-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz
główne założenia

Współpraca z gminami

wspolpraca-z-gminami-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz
główne założenia

Organizacje pozarządowe

organizacje pozarządowe stowarzyszenie nasz samorząd tarnowskie góry
zobacz
główne założenia

Turystyka i rekreacja

turystyka-i-rekreacja-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz
główne założenia

Edukacja i wychowanie

edukacja-i-wychowanie-nasz-samorzad-tarnowskie-gory
zobacz