Członkowie i Sympatycy

Małgorzata Macioła

W latach 2013 – 2016 aktywnie uczestniczyła w życiu Szkoły Podstawowej nr 13 jako przewodnicząca szkolnej Rady Rodziców. W tym czasie z powodzeniem organizowała m.in. lokalną Szlachetną Paczkę, w okresie Świąt Bożego Narodzenia pomagając potrzebującym rodzinom strzybnickim, a także pozyskiwała środki na liczne działania  dla społeczności szkolnej. 

Od 2015 r. członkini Rady Dzielnicy Strzybnica, od 2019 przewodnicząca Zarządu Dzielnicy. W czasie swojej kadencji zorganizowała wiele lokalnych przedsięwzięć, mających na celu przede wszystkim integrację miejscowej społeczności. Przygotowuje cykliczne  sprzątanie dzielnicy, wysiew łąk kwietnych, strojenie choinki, czy pikniki. Doprowadziła do konsultacji w sprawie remontu amfiteatru w Parku Hutnika, co pozwoli na remont zgodny z wizją mieszkańców.

Tarnogórzanka od urodzenia, absolwentka I LO im. St. Sempołowskiej oraz wydziału matematyczno-fizyczno-chemicznego na kierunku chemia i fizyka na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, magister chemii. Od 2010r. prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą. 

Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci.

Skip to content