Kandydat do Rady Miejskiej - Okręg 2 - Pozycja 10

Igor Kurzak

Urodzony 04.04.2004, maturzysta Zespołu Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach. Przez trzy lata corocznie wybierany na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Od 2020 r. odpowiedzialny za prowadzenie mediów społecznościowych szkoły oraz przygotowywanie materiałów promocyjnych. 

W 2021 r. współprojektował karmniki dla ptaków we współpracy z Urzędem Miasta Tarnowskie Góry. W roku szkolnym 2020/21 oraz 2023/24 zdobywca stypendium Powiatu Tarnogórskiego za osiągnięcia w nauce. Wiosną 2023 roku odbył miesięczne zagraniczne praktyki w Grecji w ramach europejskiego projektu Erasmus+. Organizator wielu wydarzeń szkolnych, jak i międzyszkolnych. Administrator ze strony uczniów grupy „Uczę się w TG”, promującej szkolnictwo średnie w powiecie tarnogórskim. 

Uwielbia podróżowanie, lecz najbardziej ceni sobie wyciąganie z niego wniosków i wdrażanie ich do swoich działań i poglądów. Sport to jego drugie życie, a cały swój wolny czas stara się spędzać aktywnie. Jako lokalny patriota, marzy o wypracowaniu dla Tarnowskich Gór marki rozpoznawalnej w każdym zakątku Polski.

Skip to content