Kandydatka do Rady Miejskiej - Okręg 3 - Pozycja 5

Katarzyna Daniel

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Śląskim, oraz pasjonatką pracy z dziećmi i młodzieżą. Moja droga zawodowa prowadzi mnie przez szeroki zakres doświadczeń, począwszy od pracy pedagogicznej, po obecne zatrudnienie jako specjalistka do spraw finansowych w dużej korporacji.

Ponadto, angażuję się aktywnie w działania na rzecz praw kobiet, uczestnicząc w strajkach i wspierając ruch równościowy. 

Moje zainteresowania zawodowe i osobiste obejmują szeroki zakres tematów, począwszy od zapobiegania i radzenia sobie z depresją u dzieci i młodzieży, aż po problemy zdrowotne, leczenie i rehabilitację osób dotkniętych stwardnieniem rozsianym. Jestem szczególnie zaangażowana w te dziedziny z uwagi na własne doświadczenia zdrowotne, co daje mi unikalną perspektywę i determinację w dążeniu do poprawy jakości życia innych osób. 

Jestem też miłośniczką zwierząt, a ich dobrostan leży mi szczególnie na sercu. Wierzę, że każde zwierzę zasługuje na godne życie, dlatego podejmuję wysiłki, aby wspierać organizacje i inicjatywy mające na celu poprawę warunków ich funkcjonowania.

Skip to content