Kandydat do Rady Powiatu - Okręg 2 - Pozycja 1

Zbigniew Kozieł

Szanowni Mieszkańcy powiatu tarnogórskiego, Szanowni Mieszkańcy gminy Świerklaniec i mojej rodzinnej gminy Ożarowice.

Od urodzenia mieszkam w gminie Ożarowice. Zawodowo pełniłem służbę w Państwowej Straży Pożarnej. Od 2011 roku jestem prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowicach, od 2016 roku pełnię funkcję prezesa zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Gminy Ożarowice, natomiast od roku 2021 jestem wiceprezesem zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tarnowskich Górach. Powierzenie mi wszystkich tych funkcji wynika nie tylko ze zdobytego przez lata doświadczenia, ale przede wszystkim z zaufania ludzi, którzy uwierzyli, że dobra współpraca i wzajemna pomoc, na jaką zawsze mogą u mnie liczyć,  zawsze prowadzą do osiągnięcia zamierzonego celu.

Drodzy Mieszkańcy, w mojej decyzji o ubieganiu się o mandat radnego Powiatu Tarnogórskiego, kieruję się dobrem społecznym i dbałością o najważniejsze dla nas sprawy. W niedzielę 7 kwietnia, w wyborach samorządowych zdecydujecie, jaki będzie WASZ POWIAT przez następne lata. Założenia Komitetu Wyborczergo „Nasz Samorząd” są spójne z moimi działaniami i poglądami.

Prosząc o Państwa głosy, nie będę składał populistycznych obietnic, których realizacja nie będzie możliwa. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności zgodnej i owocnej współpracy, zapewniam skuteczne działania na rzecz mieszkańców i kształtowania przyszłości Gminy Ożarowice, Gminy Świerklaniec oraz Powiatu Tarnogórskiego. 

Skip to content